Stimulus-89_edited.jpg

Kotryna Rasiukevičiūtė

Pilateso, kalanetikos trenerė

Nori palikti atsiliepimą? Užpildyki anketą.

Kotrynos kibirkščiuojančios akys sufleruoja, jog ši mergina myli judesį. Ir išties – nuo pat vaikystės: šokiai, plaukimas, bėgiojimas, grupinės intensyvios treniruotės… Parako ji turi :), bet, kaip pati sako, pajuto, jog grįžti namo “keturiomis” – malonumo ne per daugiausiai.

Jau ne kartą mums girdėta istorija, kaip merginos įsimyli kalanetiką, nuskamba ir besišnekučiuojant su Kotryna. Istorija – paprasta. Netyčia pabandė ir… liko su ja :). “Kad ir kaip banaliai ar juokingai tai nuskambėtų, po treniruotės pasijutau it ant sparnų. Ne parėjau, o parskridau namo! :) Kalanetika manęs nenuvargindavo, o, priešingai, suteikdavo jėgų. Po mankštos kaskart išeidavau geros nuotaikos.”

Istorijos mokytojos (!) specialybę turinti mergina be aktyvaus laisvalaikio savo poilsio neįsivaizduoja. Mėgsta itin ilgus pasivaikščiojimus lauke kartu su savo šunimi, pasivažinėjimus dviračiu, iškylas gamtoje. Visgi kartais renkasi ir ramesnę veiklą – psichologinių knygų skaitymą ar piešimą.  

Paklausta, koks turi būti geras treneris, Kotryna nedvejodama atsako: “Draugiškas, bendraujantis, pastoviai besidomintis naujienomis ir nebijantis naujovių, norintis ir galintis žmonėms padėti, kūrybiškas, jo treniruotės neturi būti nuobodžios.”

Tvirtai ir užtikrintai link savo svajonių judanti jauna moteris sako, kad nesustoti pusiaukelėje ir nepasiduoti jai padeda nuolatinis priminimas sau išlikti stipriai. Išduosime, kad ši kalanetikos ir pilates trenerė turi ir tatuiruotę su tekstu “Stay strong” :).

Viskas patiko, stipri trenerė. Patiko greitas tempas, nebuvo kada nuobodžiauti ir gulinėti. Labai gerai. Muzika motyvuojanti.

Eglė