gongai.jpg

Maudynės gonge

Data - balandžio 26 d., sekmadienį, 19 val.
Trukmė - 2 val. (su jogų arbata sesijos pabaigoje).
Kaina - 15 € (vaikams iki 16 m. - 8 €).
Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

nauda

Gongai ypač teigiamai veikia psichiką:

  • sumažina nuovargį, stresą, depresiją, vienišumo jausmą, visų tipų baimes;

  • yra veiksminga priemonė nuo nemigos.

Pasaulyje garso terapija plačiai naudojama ir fiziniams negalavimams gydyti – kraujotakos sutrikimams, skausmams valdyti. Dėl vibracijos, sklindančios iš šių instrumentų, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai, sustiprėja organizmo imunitetas.

Net ir po vienos sesijos jaučiamas poveikis – protas nurimsta, atsipalaiduojama. Esant sudėtingai gyvenimo situacijai, kuomet daugiau streso, pavargstama, gongų meistras rekomenduoja sesiją kartą per savaitę.

kaip tai vyksta?

Garso „maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti gongų garse, keliauti su juo…

Daugiau apie gongus ir Vyrenijų – www.gongai.eu.

Renginiui pasiruoškite iš anksto:

  • turėkite šiltesnes kojines;

  • jei mėgstate gulėti minkščiau – atsineškite pagalvėlę (daliai jusu galesime paskolinti savo);

  • prireiks pleduko užsiklojimui (seanso metu patirsite ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to patartina apsikloti).

Mūsų laukia ne tik susipažinimas, gongų maudynės, bet arbata ir pasikalbėjimai apie potyrius – kiek bus noro ir arbatos ;).

apie Vyrenijų

Renginį veda jogas ir gongų meistras Vyrenijus Andrijauskas. Vyrenijus, „patogų“ gyvenimą iškeitęs į laimingą gyvenimą ;), dirba savo įkurtame jogos centre, veda paskaitas, moko jogos kitus, groja gongais.

„Mes, žmonės, tobulai mokame paslėpti save ir savo poreikius, tokiuose dalykuose, kaip ilgalaikis stresas, nerimas, ar įtampa. Egzistuoja būdai, kaip nuraminti savo mintis, kaip atsipalaiduoti, kaip ugdyti sąmoningumą. Visa tai reikalinga kasdieniniame gyvenime. Tai, ko mūsų nemokino vaikystėje, laikas išmokti dabar“ – skatina Vyrenijus.

kaip galiu sumokėti?

Už maudynes galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:

UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už „Maudynes gonge“.