paaugliu.jpg

Paauglių mankšta

Meilę judesiui užauginti paprasta. Reikia tik tinkamo starto. Todėl kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, 15 val. (nuo 09 14 iki 12 13) kviečiame 10-16 m. mergaites ir merginas į specialiai joms sukurtą mankštą su profesionale kineziterapeute. NEMOKAMAI.

nauda

„Paaugliai sparčiai auga, o fizinis aktyvumas padeda augti harmoningai ir gražiai“, – sako „Stimulus“ trenerės kineziterapeutės. – Kadangi paauglės daug laiko praleidžia sėdėdamos (kaip ir dauguma suaugusiųjų), pradeda kūprintis dėl kūno pokyčių, pirmiausia reikėtų rūpintis laikysena ir stiprinti nugaros raumenis. Taip pat svarbu mankštintis reguliariai, mažiausiai dukart per savaitę.“

Mankštos metu pagrindinis dėmesys skiriamas:

  • kūno „šerdies“, stuburo ir jį supančių raumenų, stiprinimui;

  • lankstumo didinimui;

  • laikysenos formavimui, koregavimui.

 

Treniruotė yra kineziterapinio pobūdžio. Tai viena iš saugiausių treniruočių, pratimai gali būti taikomi reabilitacijai po traumų. Vienu metu dirba maksimalus raumenų grupių skaičius. Tai rami, bet intensyvi mankšta. 

kam tinka

Į mankštas kviečiame 10-16 m. amžiaus mergaites ir merginas. Kadangi skatiname sveiko judesio įpročio formavimą, mankštinsimės reguliariai - pirmadieniais ir trečiadieniais, 15 val.

Šiuo metu renkama grupė. Registracijos anketą rasite čia

Treniruotės prasidės rugsėjo 14 d., pirmadienį, 15 val. Jos vyks nemokamai iki gruodžio mėn. vidurio, tad suskubkite rezervuoti vietą.