Dovanos nėščiųjų mankštas belankančioms

Žinote, tą jausmą, kai laukiesi ir supranti, kad dar kokius 2 metus negalėsi įsigyti jokios suknelės?.. Kodėl? Nes apytikriai tiek laiko (minimum) rekomenduodama žindyti vaikutį :). Taip, yra sprendimų - suknelės itin gilia iškirpte arba su atsagstoma viršutine dalimi. Bet pirmas variantas kartais visai ne variantas ;), o antrasis - sakytumėm, nuobodokas ir gal mažiau puošnus? O pasipuošimo būtent tuo laikotarpiu juk kartais taip norisi...:).


Lietuvių kūrėjų prekės ženklas Canywhere išsprendė šią problemą superiniu būdu - nematomais užtrauktukais ;).


Mums tai labai patinka :). Tikėdamosis, kad patiks ir Jums, paprašėme iš Canywhere dovanų ;). Ir... gavome!


Tad dalijamės! Visos nėščiųjų mankštas lankančios, kurios laikotarpiu nuo rugsėjo 24 d. iki spalio 24 d. (imtinai) įsigis abonementą, gaus specialius nuolaidų kodus Canywhere drabužiams įsigyti. O laikotarpiui pasibaigus išrinksime vieną "nėštukę", kuri galės išsirinkti Canywhere rūbą DOVANŲ! :)


Dovanos dovanomis, o mes primename, kad mankštinantis nėštumo laikotarpiu:

sustiprėja pilvo ir dubens dugno raumenys, kurių pagalbos jums prireiks gimdymo metu;gerėja raiščių (tarpvietės) elastingumas;stiprėja širdies ir kraujagyslių sistemą;"įdarbinama" nugara ir rankos, kad būtumėte pasiruošusios kartais net po keliolika valandų per dieną nešioti savo būsimą mažylį ;).


Mūsų kineziterapeutė, daugelio metų patirtį sukaupusi nėščiųjų mankštos trenerė Eglė U., veda mankštas kiekvieną darbo dieną 10 val.

Negalinčias mankštintis darbo dienomis, pakviesime į sekmadienines mankštas 17 val.


Treniruotės vyksta adresu Konstitucijos pr. 6.

Tad iki pasimatymo studijoje ir... sėkmės loterijoje ;).


STIMULUS komanda


#nesciujumanksta

10 views0 comments

Recent Posts

See All