Kalanetika, pilates ar joga? Išsirink. 3 treniruotės už 10 €

Mes žinome receptą nuo skausmo apatinėje nugaros dalyje, dailų klaustuką primenančios laikysenos. Žinome, ką daryti norint išvengti rytų, kai atsibusti padeda tik išvirtimas iš lovos, ir vangių vakarų.Tai reguliarios mankštos su ne didesnėmis nei dviejų dienų pertraukomis tarp treniruočių. Receptas paprastas, bet jis mums puikiai gelbsti jau aštuntus metus.

Ir išties – jau po kelių susitikimų su trenere slopsta nugaros skausmas. Mentys „susiveda“ atgal šitaip ištiesindamos nugarą. Rytais jau nebereikia to privalomo tonizuojančio eliksyro – kavos. Tu tiesiog ją geri, nes… tau skanu (arba iš įpročio, kaip kitos šneka). Vakarais po darbų yra jėgų susitikimams su draugais. O knyga nebeveikia migdančiai. Tu gali ją skaityti ir sekti siužetą ;).


Mes tą žinome. Žinai ir tu. Bet kažkodėl vis dar delsi.


O tu imk ir nedvejok :). Išsirink tris mankštasUžpildyk anketą. Sulauk administratorės žinutės. Ir ateik. Pamatysi – veikia!


Mes rimtai – tu tik imk ir ateik. Čia rasi arbatos, morkų ir obuolių bei puikią kompaniją.


P.s. trys treniruotės kainuos 10 €. Sumokėti galėsi prieš pirmąją treniruotę.


P.p.s. pasiūlymas galioja tik pirmąkart pas mus besilankančioms, o mankštas galima rinktis laikotarpyje nuo rugsėjo 18 iki 24 d. imtinai. Vietų skaičius ribotas.


STIMULUS komanda

11 views0 comments

Recent Posts

See All