Laukiamiausias vasaros abonementas jau čia!

Vasaros atostogas planuokis laisvai, vakarus su draugais dėliokis lanksčiai – laukiamiausias Stimulus VASAROS abonementas JAU ČIA!Tau nebereikės sukti galvos, kokio dydžio mėnesinį abonementą įsigyti, ar spėsi jį išnaudoti, net ir išvykusi iš anksto nesuplanuotiems ir tokiems laukiamiems savaitgaliams (ar net savaitėms ;) ) prie jūros.


Šįkart 30 apsilankymų VASAROS abonementas galios jau nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. (imtinai) – iš viso net KETURIS MĖNESIUS!


Pasiūlymo sąlygos


VASAROS ABONEMENTO KAINA – 186 €. Norinčioms mokėti dalimis siūlome tokią galimybę: sumokėki 100 € ir gauki visas 30 treniruočių iškart su ribotu vieno mėnesio galiojimu, o per mėnesį nuo pirmosios treniruotės sumokėk likusius 86 € ir „prasitęsk“ turimus kartus iki rugsėjo 15 dienos (imtinai). Dėl antrosios įmokos pridedame pastabėlę, jog apsigalvoti „legalu“ – tokiu atveju turėsite vieno mėnesio trukmės 30 kartų abonementą.Lojalumo nuolaida šiam pasiūlymui nėra taikoma.VASAROS  abonementui negalioja pratęsimo, papildymo ir „padovanok 1 kartą savo draugei“ galimybės.


Abonementą užsakyti ir treniruotes rezervuoti galite čia.


Su tais šiltėjančiais

STIMULUS komanda


#vasarosabonementas #vasarasustimulus

10 views0 comments

Recent Posts

See All