Nemokamos mankštos visą vasarą

Studijos salėje kartu mankštintis kviečiame nuo 12 iki 16 moterų. „O jeigu ta salė būtų begalinė?..“ – paklausite. Atsiliepiame: „Tuomet gal… ir šimtukas nėra riba?..;)“Šią vasarą kviečiame visas į bemaž begalinę mūsų salę po atviru dangumi mankštintis NEMOKAMAI! Kiekvieną savaitę! Ketvirtadieniais, 18.30 val. laiku lauksime jūsų Žvėryne prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką.

Mažu ir viršysime tą šimtuką?.. ;).

O dabar jūsų dėmesiui tvarkaraštis.


Birželio mėn.:


birželio 6 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Pilates su Inga Balčiūniene;birželio 13 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Kalanetika su Kotryna Korkiniene;birželio 20 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Kineziterapinė mankšta su Sabina Dabužinskaite;birželio  27 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Kalanetika su Jurgita Bujokiene.


Liepos mėn.:


liepos 4 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Joga su Renata Basliukevič-Malina;liepos 11 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Pilates su Egle Urbonavičiene;liepos 18 d., ketvirtadienį,  18.30 val. – Kalanetika + Nugaros mankšta su Greta Lukauskaite;liepos 25 d., ketvirtadienį,  18.30 val. – Kalanetika su Jurgita Bujokiene.


Rugpjūčio mėn.:


rugpjūčio 1 d., ketvirtadienį, 18.30 val. –  Joga su Renata Baliukevič-Malina;rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Pilates su Egle Urbonavičiene;rugpjūčio 15  d., ketvirtadienį, – Žolinė (mankšta nevyks);rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Pilates su Inga Balčiūniene;rugpjūčio 29 d., ketvirtadienį, 18.30 val. – Kalanetika su Jurgita Bujokiene.


Ką dar reikėtų žinoti?


Mankštos vyks Žvėryne prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką. Ant pievutės ieškokite mūsų jūrų mėlio vėliavos ;)

Turėkite su savimi vandens ir kilimėlį (puikiai tiks ir didesnis rankšluostis ar jaukus pledas).

Būkite su judesių nevaržančia apranga.

Registracijos nėra. Tiesiog pasiimkite draugę, mamą ar dukrą už rankos ir ateikite :).

Jei lyja ar yra labai šlapia, kviečiame į mūsų studiją adresu Konstitucijos pr. 6 (tiesa, mankšta mūsų studijoje – mokama).


Nekantraujanti pasimatyti

STIMULUS komanda


#vasarasustimulus #nemokamosmankstos #mankstoszveryne

41 views0 comments

Recent Posts

See All