Saldūs "namų darbai" besiruošiant šventėms

Šventiniam laikotarpiui „legalu“ pradėti ruoštis startavus adventui :). Mes nieko ir neskubiname! Bet… jei tu norėtum prisidėti prie stimuliškos kalėdinės nuotaikos kūrimo, siūlome jau dabar idėjas rankiotis ;).

O puošti mes turime ką :). Jau keletą metų iš eilės su mumis visą gruodį kartu būna medinė balta eglutė – minimali, itin elegantiška ir tik ir laukianti prisilietimo. Šiemet ją dabinsime… imbieriniais sausainiukais! Ir štai čia siūlome tau prisijungti į „talką“.


Ko tau reikės?


Žinoma – tobulo imbierinių sausainių recepto! Mūsų išbandytas ir kaskart suveikiantis nepriekaištingai yra Beatos Nicholson. Bet jei tu esi ištobulinusi savo – naudoki jį ir į mūsų siūlymus be jokių sąžinės priekaištų neatsižvelk :).Kūrybinio polėkio pjaustant formeles (p. s. apsimesime, kad tas tobulas elnias ar lapė yra tikrai be „Ikea“ formelių pagalbos ;) ). Galbūt tau pavyktų net kalanetiškai pulsuojančią merginą nulipdyti?:)Priemonių dekoravimui (puikiai veikia ir Beatos siūlomas glaistas).


Beje, nepamirštame, kad sausainiukai keliaus ne į lėkštę, o ant eglutės, tad skylutė įverti siūlui yra pageidautina.


Kas už tai, klausiate?:)


Ogi, visų pirma stebuklingas kvapas namie ir šventinės nuotaikos augimas su kiekviena ištraukta iš orkaitės kupina sausainių skarda ;). Antra, net trims iš jūsų pagal mūsų subjektyvios imbierinių sausainukų komisijos vertinimus per Kalėdas „prilipdysime“ po nemokamą treniruotę prie turimo (ar naujo) abonemento.


Tebūna ši užduotis tik pretekstas prisiskanauti iki soties!


P. s. „žaisliukų“ mūsų eglutei lauksime iki gruodžio 20 dienos.


Su cinamoniniais

STIMULUS komanda

5 views0 comments

Recent Posts

See All