Tradicija Swedbank terasoje grįžta – nemokama pilates mankšta!

STIMULUS treniruočių studija kviečia į nemokamą pilates mankštą SWEDBANK terasojeTreniruotės pradžia – 17:30, trukmė – 55 min. Po treniruotės pakviesime prisijungti prie pikniko pievoje šalia Baltojo tilto.


Treniruotę ves Renata Malinauskienė – kūno kultūros edukologė, dietetikos specialistė, kalanetikos, pilates ir masažinės mankštos trenerė.


Pilates treniruotės skirtos raumenims stiprinti bei tonizuoti, laikysenai ir lankstumui gerinti, pusiausvyrai ugdyti. Nuolat mankštinantis:

– dings stuburo skausmai,

– išnyks įtampa nuo pečių juostos, kaklo,

– sustiprės pilvo raumenys,

– pagerės judesių koordinacija.


Į mankštą kviečiame rengtis juodas tampres ir vienspalvę ryškią palaidinę. Renginyje dalyvaus fotografė – prisiminimui turėsime gražių nuotraukų (vienos iš ankstesnių mankštų Swedbank terasoje nuotraukas galite peržiūrėti čia). Taip pat turėkite savo kilimėlį ar vienspalvį rankšluostį.


Vietą mankštoje rezervuokite užpildydama šią trumpą anketą. Vietų nebėra!


Po mankštos pievoje prie Baltojo tilto vyks mūsų bendras suneštinis piknikas. Primygtinai siūlome po mankštos neišsiskirstyti ir prisijungti! Atsineškite ką nors „bendram stalui“ – tebūna tai vaisiai, pačių gaminti skanėstai ar iš parduotuvės „prigriebti“ mėgiami užkandukai :).


Kartu su mumis „suneštiniame“ dalyvaus ir chna tatuiruočių meistrė – Henna tattoo. Už sutartą atlygį ji išpieš ant jūsų kūno laikinąją tatuiruotę.


P.s. persirengti mankštai galėsite mūsų studijoje adresu Konsitucijos pr. 6.


Iki susitikimo!

Su vasariškais

STIMULUS komanda

4 views0 comments

Recent Posts

See All