Veido raumenys. Ar būtina juos mankštinti?

Data - planuojama.

Trukmė - 3 val. (su pertraukėle arbatai).

Kaina - 15 € (12 € kaina taikoma STIMULUS studijos klientėms bei asmenims, užsiregistravusiems, bet nepatekusiems į kovo 6 d. seminarą).

gilinsimės

Veidą, kaip ir visą mūsų kūną sudaro raumenys, kuriems taip pat reikalingas judesys ir atpalaidavimas. Per daug dirbantys raumenys sutrumpėja, taip formuodami raukšles. Tam tikri raumenys retai įdarbinami, todėl atsipalaiduoja ir leidžia atsirasti „padribimams“. Dėl šių procesų ne tik sensta veidas, bet ir atsiranda veido asimetrija, nyksta taisyklinga veido ovalo linija ir pan.

Siekiant atstatyti ir išlaikyti tinkamą raumenų tonusą, būtina tinkamai mankštinti veido raumenis – atpalaiduojant sutrumpėjusius ir stiprinant silpnuosius.

Veido mankštos metu:
 

  • susipažinsime su veido anatomija,

  • išsiaiškinsime kaip sensta veidas ir kokie yra veido senėjimo tipai,

  • aptarsime, kokie kasdieniai įpročiai lemia veido asimetriją, raumenų darbo disbalansą bei kaip sumažinti šių įpročių pasekmes ar net visiškai jų atsikratyti.


Ir, žinoma, laukia daug daug praktikos!

apie lektorę

Jurgita Bujokienė yra kalanetikos ir pilateso trenerė, prieš trejus metus atradusi veido mankštą. Nuo to laiko gilina šios srities teorines žinias ir jas nuolat taiko praktikoje.

"Veido mankšta man yra įrankis, padedantis džiaugtis veidrodyje matomu savo atvaizdu" - įkvepiančiai pasakoja Jurgita.

kaip galiu sumokėti?

Už seminarą galite mokėti Stimulus studijoje arba bankiniu pavedimu:

UAB MS Baltic
LT02 7044 0600 0773 1835
Paskirtis: vardas, pavardė už veido mankštą.